Z8F082APB020SC
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F082APB020SC
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Podatkovni listi: 1.Z8F082APB020SC.pdf2.Z8F082APB020SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F082APB020SC
Številka dela Z8F082APB020SC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4849 pcs Podatkovni list 1.Z8F082APB020SC.pdf2.Z8F082APB020SC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 6
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH