Z8F083AHJ020SG
pregled izdelka
Številka dela: Z8F083AHJ020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
Podatkovni listi: 1.Z8F083AHJ020SG.pdf2.Z8F083AHJ020SG.pdf3.Z8F083AHJ020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
658 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F083AHJ020SG
Številka dela Z8F083AHJ020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 20MHz Serija Encore!®
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena 269-4547-5 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b