Z8F0880SJ020SG
pregled izdelka
Številka dela: Z8F0880SJ020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: 1.Z8F0880SJ020SG.pdf2.Z8F0880SJ020SG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
378 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F0880SJ020SG
Številka dela Z8F0880SJ020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 39862 pcs Podatkovni list 1.Z8F0880SJ020SG.pdf2.Z8F0880SJ020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 2K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b