Z8F1621AN020EG
ZilogZilog
Z8F1621AN020EG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F1621AN020EG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
Podatkovni listi: 1.Z8F1621AN020EG.pdf2.Z8F1621AN020EG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F1621AN020EG
Številka dela Z8F1621AN020EG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25072 pcs Podatkovni list 1.Z8F1621AN020EG.pdf2.Z8F1621AN020EG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFP (10x10)
Hitrost 20MHz Serija Encore!® XP®
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 44-LQFP
Druga imena 269-4234
Z8F1621AN020EG-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 31
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-QFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b