Z8F2421VN020EG
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F2421VN020EG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44PLCC
Podatkovni listi: 1.Z8F2421VN020EG.pdf2.Z8F2421VN020EG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F2421VN020EG
Številka dela Z8F2421VN020EG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26882 pcs Podatkovni list 1.Z8F2421VN020EG.pdf2.Z8F2421VN020EG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 2K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 24KB (24K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Druga imena 269-4248
Z8F2421VN020EG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 31 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH