Z8F3221AN020EC00TR
ZilogZilog
Z8F3221AN020EC00TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F3221AN020EC00TR
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
Podatkovni listi: Z8F3221AN020EC00TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F3221AN020EC00TR
Številka dela Z8F3221AN020EC00TR Proizvajalec Zilog
Količina na voljo 5533 pcs Podatkovni list Z8F3221AN020EC00TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFP (10x10)
Hitrost 20MHz Serija Encore!® XP®
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-LQFP
Druga imena Z8F3221AN020EC00T Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 31
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)