Z8F4803FT020SC
ZilogZilog
Z8F4803FT020SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F4803FT020SC
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP
Podatkovni listi: Z8F4803FT020SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F4803FT020SC
Številka dela Z8F4803FT020SC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5124 pcs Podatkovni list Z8F4803FT020SC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 48KB (48K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 80-BQFP Druga imena 269-3147
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 60 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 12x10b