AS1376-BTDT-12
amsams
ams
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS1376-BTDT-12
Proizvajalec / znamka: ams
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1A 8TDFN
Podatkovni listi: AS1376-BTDT-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS1376-BTDT-12
Številka dela AS1376-BTDT-12 Proizvajalec ams
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1A 8TDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71576 pcs Podatkovni list AS1376-BTDT-12.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 8-TDFN (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-UFDFN Exposed Pad PSRR 78dB ~ 54dB (100Hz ~ 5410kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AS1376-BTDT-12CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A 8-TDFN (2x2) Trenutni - izhod 1A