AS13985F-26-T
amsams
AS13985F-26-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS13985F-26-T
Proizvajalec / znamka: ams
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5WLCSP
Podatkovni listi: AS13985F-26-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AS13985F-26-T
Številka dela AS13985F-26-T Proizvajalec ams
Opis IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5306 pcs Podatkovni list AS13985F-26-T.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-WLCSP (1.34x0.97) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 5-UFBGA, WLCSP PSRR 60dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AS13985F-26-TCT
AS13985F26T
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 5-WLCSP (1.34x0.97) Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 130µA Trenutni - izhod 150mA