AS13985F29_EK_ST
amsams
ams
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS13985F29_EK_ST
Proizvajalec / znamka: ams
Opis izdelka BOARD EVAL AS13985F29
Podatkovni listi: 1.AS13985F29_EK_ST.pdf2.AS13985F29_EK_ST.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AS13985F29_EK_ST
Številka dela AS13985F29_EK_ST Proizvajalec ams
Opis BOARD EVAL AS13985F29 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4319 pcs Podatkovni list 1.AS13985F29_EK_ST.pdf2.AS13985F29_EK_ST.pdf
Napetost - izhod 1.8 V ~ 3.3 V Napetost - Vhod 2.9V
Uporabljena IC / del AS13985F29 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena AS13985F29 EB
AS13985F29 EB-ND
AS13985F29 EK ST
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 150mA Kanali na IC 1 - Single
Vrsta plošče Fully Populated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AS13985H-30-T
AS13985H-30-T
Proizvajalci: ams
Opis: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5