AS1507-BTDT-100-1K
amsams
AS1507-BTDT-100-1K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS1507-BTDT-100-1K
Proizvajalec / znamka: ams
Opis izdelka IC POT DGTL 100K SERIAL 16TQFN
Podatkovni listi: AS1507-BTDT-100-1K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AS1507-BTDT-100-1K
Številka dela AS1507-BTDT-100-1K Proizvajalec ams
Opis IC POT DGTL 100K SERIAL 16TQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4713 pcs Podatkovni list AS1507-BTDT-100-1K.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±25%
Temperaturni koeficient (Typ) 90 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-TQFN (3x3) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 200 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-WFQFN Exposed Pad
Druga imena AS1507-BTDT-100-1KTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 256 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti Mute natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TQFN (3x3)