R2E220-AA44-23
ebm-papst Inc.ebm-papst Inc.
R2E220-AA44-23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2E220-AA44-23
Proizvajalec / znamka: ebm-papst Inc.
Opis izdelka FAN IMP MTRZD 220X71MM 115VAC
Podatkovni listi: 1.R2E220-AA44-23.pdf2.R2E220-AA44-23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R2E220-AA44-23
Številka dela R2E220-AA44-23 Proizvajalec ebm-papst Inc.
Opis FAN IMP MTRZD 220X71MM 115VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1192 pcs Podatkovni list 1.R2E220-AA44-23.pdf2.R2E220-AA44-23.pdf
Premer 71.00mm Utež 2.9 lbs (1.3kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 115VAC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Round - 220mm Dia Serija R2E220
RPM 2550 RPM Moč (Watts) 100W