W2E200-CF02-01
ebm-papst Inc.ebm-papst Inc.
W2E200-CF02-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W2E200-CF02-01
Proizvajalec / znamka: ebm-papst Inc.
Opis izdelka FAN AXIAL 230VAC 200MM
Podatkovni listi: W2E200-CF02-01.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 342 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 342 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W2E200-CF02-01
Številka dela W2E200-CF02-01 Proizvajalec ebm-papst Inc.
Opis FAN AXIAL 230VAC 200MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 342 pcs Podatkovni list W2E200-CF02-01.pdf
Premer 80.00mm Utež 5.2 lbs (2.4kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev - Statični tlak -
Velikost / dimenzija Round - 280mm Dia Serija W2E200
RPM 3120 RPM Moč (Watts) 61.0W
delovna temperatura -13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C) Hrup -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Steel
Material - rezilo Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP44
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.280A Vrsta ležaja Ball