PC93-30-30-1
t-Global Technologyt-Global Technology
PC93-30-30-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC93-30-30-1
Proizvajalec / znamka: t-Global Technology
Opis izdelka THERM PAD 30MMX30MM GRAY
Podatkovni listi: PC93-30-30-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC93-30-30-1
Številka dela PC93-30-30-1 Proizvajalec t-Global Technology
Opis THERM PAD 30MMX30MM GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61460 pcs Podatkovni list PC93-30-30-1.pdf
Uporaba - Tip Conductive Pad, Sheet
Debelina 0.0400" (1.016mm) Termična odpornost -
Toplotna prevodnost 2.0 W/m-K Oblika Square
Serija PC93 Okvir 30.00mm x 30.00mm
Druga imena 1168-1471
PC9330301
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Non-Silicone Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Thermal Pad Gray 30.00mm x 30.00mm Square