897-12MMX55M
3M3M
897-12MMX55M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 897-12MMX55M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE FILAMENT CLEAR 0.47"X 60YDS
Podatkovni listi: 897-12MMX55M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 897-12MMX55M
Številka dela 897-12MMX55M Proizvajalec 3M
Opis TAPE FILAMENT CLEAR 0.47"X 60YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30506 pcs Podatkovni list 897-12MMX55M.pdf
Premer 0.47" (12.00mm) Uporaba General Purpose
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Temperaturno območje -