897-36MMX55M
3M3M
897-36MMX55M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 897-36MMX55M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE FILAMENT CLEAR 1.42"X 60YDS
Podatkovni listi: 897-36MMX55M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 897-36MMX55M
Številka dela 897-36MMX55M Proizvajalec 3M
Opis TAPE FILAMENT CLEAR 1.42"X 60YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7384 pcs Podatkovni list 897-36MMX55M.pdf
Premer 1.42" (36.00mm) Uporaba General Purpose
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Temperaturno območje -