987-1/2-36YD
3M3M
987-1/2-36YD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 987-1/2-36YD
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 36YD
Podatkovni listi: 987-1/2-36YD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 987-1/2-36YD
Številka dela 987-1/2-36YD Proizvajalec 3M
Opis TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 36YD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22073 pcs Podatkovni list 987-1/2-36YD.pdf
Premer 0.50" (12.70mm) 1/2" Uporaba General Purpose
Debelina - nosilec, nosilec 0.0035" (3.5 mils, 0.089mm) Debelina - lepilo 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm)
Debelina 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) Temperaturno območje 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Vrsta traku Adhesive Transfer Rok za začetek uporabe Date of Manufacture
Rok uporabnosti 18 Months Serija Scotch® ATG
Pakiranje Roll Druga imena 0-00-21200-83857-6
3M160990
987
987-1/2-36YD-ND
987-ND
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 108' (32.9m) 36 yds
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva Clear
Backing, Carrier Densified Kraft Lepilo Acrylic, 400
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
9871-36 R/B
9871-36 R/B
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: TEST LEAD BANA TO BANA 36" SET/2
Na zalogi: 3249 pcs
Prenesi: 9871-36 R/B.pdf
RFQ
9871-36BLK
9871-36BLK
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Na zalogi: 8225 pcs
Prenesi: 9871-36BLK.pdf
RFQ
987 3/4
987 3/4"X36YD
Proizvajalci: 3M
Opis: ATG ADHESIVE TRANSFER TAPE
Prenesi:
9871-36RED
9871-36RED
Prenesi: 9871-36RED.pdf
Opis: TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Prenesi: 9871-18BLK.pdf
987
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: SCREW,SHOULDER (M10X1.5) (ES25)
Prenesi:
Opis: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Prenesi: 9871-24RED.pdf
Opis: TEST LEAD BANA TO BANA 12" SET/2
Prenesi: 9871-12 R/B.pdf
Opis: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Proizvajalci: Adafruit
Opis: AMP AUDIO 3.7W CLASS D
Prenesi: 987.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika