9871-18BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9871-18BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Podatkovni listi: 9871-18BLK.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9871-18BLK
Številka dela 9871-18BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis TEST LEAD BANANA TO BANANA 18" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8160 pcs Podatkovni list 9871-18BLK.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000V (5kV)
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Non Stackable
Serija 9871 Ocene -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 18.0" (457.20mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 5000V (5kV) Trenutna ocena 5A
Vsebina 1 Lead, Black Konfiguracija Banana to Banana
Dolžina kabla 18.0" (457.20mm) 2. priključek Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
1. priključek Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
987-1/2-36YD
987-1/2-36YD
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 36YD
Na zalogi: 22073 pcs
Prenesi: 987-1/2-36YD.pdf
RFQ
987 3/4
987 3/4"X36YD
Proizvajalci: 3M
Opis: ATG ADHESIVE TRANSFER TAPE
Na zalogi: 21399 pcs
Prenesi:
RFQ
987
Proizvajalci: Adafruit
Opis: AMP AUDIO 3.7W CLASS D
Prenesi: 987.pdf
9871-12 R/B
9871-12 R/B
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: TEST LEAD BANA TO BANA 12" SET/2