HDT-0300-48A-BLACK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDT-0300-48A-BLACK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEATSRHINK TUBING BLACK
Podatkovni listi: 1.HDT-0300-48A-BLACK.pdf2.HDT-0300-48A-BLACK.pdf3.HDT-0300-48A-BLACK.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDT-0300-48A-BLACK
Številka dela HDT-0300-48A-BLACK Proizvajalec 3M
Opis HEATSRHINK TUBING BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 3 to 1
Temperatura skrčenja 121°C Serija HDT
Obnovljena debelina stene 0.080" (2.03mm) Druga imena 00051135370414
3M161615
HDT-0300-48A-BLACK-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Notranji premer - priložen 0.300" (7.62mm) Notranji premer - obnovljen 0.100" (2.54mm)
natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.300" (7.62mm) 3 to 1 Black Barva Black