HDT-0400-48A-RED
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDT-0400-48A-RED
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEATSRHINK TUBING RED
Podatkovni listi: 1.HDT-0400-48A-RED.pdf2.HDT-0400-48A-RED.pdf3.HDT-0400-48A-RED.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDT-0400-48A-RED
Številka dela HDT-0400-48A-RED Proizvajalec 3M
Opis HEATSRHINK TUBING RED Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 3 to 1
Temperatura skrčenja 121°C Serija HDT
Obnovljena debelina stene 0.090" (2.29mm) Druga imena 00051135362396
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Notranji premer - priložen 0.400" (10.16mm)
Notranji premer - obnovljen 0.150" (3.81mm) natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Red