HSHM-S055B1-5AP1-TG50
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSHM-S055B1-5AP1-TG50
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW R/A
Podatkovni listi: HSHM-S055B1-5AP1-TG50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSHM-S055B1-5AP1-TG50
Številka dela HSHM-S055B1-5AP1-TG50 Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4474 pcs Podatkovni list HSHM-S055B1-5AP1-TG50.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ HSHM Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051111057087
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 55
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Shielded
natančen opis 55 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1A
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Uporaba priključka Backplane Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja B 11
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HSHM-S055B1-5AP1-TR40B
HSHM-S055B1-5AP1-TR40B
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET HSHM 55 POS TH RA
Na zalogi: 5319 pcs
Prenesi: HSHM-S055B1-5AP1-TR40B.pdf
RFQ
HSHM-S-F-PUSHBLK
HSHM-S-F-PUSHBLK
Proizvajalci: 3M
Opis: HSHM SOCKET PUSH TOOL
Na zalogi: 21 pcs
Prenesi:
RFQ
HSHM-S055CL1-5AP1-TG30L
HSHM-S055CL1-5AP1-TG30L
Opis: CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW