HSHM-S055B4-5AP1-TG30L
pregled izdelka
Številka dela: HSHM-S055B4-5AP1-TG30L
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW R/A
Podatkovni listi: HSHM-S055B4-5AP1-TG30L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSHM-S055B4-5AP1-TG30L
Številka dela HSHM-S055B4-5AP1-TG30L Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET HSHM 55POS 5ROW R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5713 pcs Podatkovni list HSHM-S055B4-5AP1-TG30L.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ HSHM Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051115578625
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 55
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Shielded
natančen opis 55 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1A