SK-GEN4-43DCT-CLB-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-43DCT-CLB-PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-43DCT-CLB-PI
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 757 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-43DCT-CLB-PI
Številka dela SK-GEN4-43DCT-CLB-PI Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik Capacitive
Serija gen4 Druga imena 1613-1204
Vmesnik I²C, SPI, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SK-GEN4-43D-SB-AR
SK-GEN4-43D-SB-AR
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Na zalogi: 893 pcs
Prenesi: SK-GEN4-43D-SB-AR.pdf
RFQ
SK-GEN4-43DCT-CLB
SK-GEN4-43DCT-CLB
Proizvajalci: 4D Systems