SK-GEN4-43DCT-CLB-SB
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-43DCT-CLB-SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-43DCT-CLB-SB
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 628 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-43DCT-CLB-SB
Številka dela SK-GEN4-43DCT-CLB-SB Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik Capacitive
Serija gen4 Druga imena 1613-1322
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel/Serial
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 480 x 272 Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm) natančen opis Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272