ADP3300ARTZ-2.7RL7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP3300ARTZ-2.7RL7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADP3300ARTZ-2.7RL7
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-6
Podatkovni listi: ADP3300ARTZ-2.7RL7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADP3300ARTZ-2.7RL7
Številka dela ADP3300ARTZ-2.7RL7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69691 pcs Podatkovni list ADP3300ARTZ-2.7RL7.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.17V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija anyCAP®
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-6 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena ADP3300ARTZ2.7RCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 50mA SOT-23-6 Tok - Supply (Max) 1.7mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 300µA Trenutni - izhod 50mA