ADP3300ARTZ-3.3RL7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP3300ARTZ-3.3RL7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADP3300ARTZ-3.3RL7
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-6
Podatkovni listi: ADP3300ARTZ-3.3RL7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADP3300ARTZ-3.3RL7
Številka dela ADP3300ARTZ-3.3RL7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69002 pcs Podatkovni list ADP3300ARTZ-3.3RL7.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.17V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija anyCAP®
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena ADP3300ARTZ3.3RTR
ADP3300ARTZ33RL7
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-6
Tok - Supply (Max) 1.7mA Trenutni - Quiescent (Iq) 300µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije Enable