BZX85C24-T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C24-T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C24-T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 24V 1W DO41
Podatkovni listi: BZX85C24-T50R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C24-T50R
Številka dela BZX85C24-T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 24V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2337425 pcs Podatkovni list BZX85C24-T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 24V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena BZX85C24-T50RTR
BZX85C24_T50R
BZX85C24_T50R-ND
BZX85C24_T50RTR
BZX85C24_T50RTR-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 25 Ohms natančen opis Zener Diode 24V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 17V Številka osnovnega dela BZX85C24
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX85C24 R0G
BZX85C24 R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 24V 1.3W DO204AL
Na zalogi: 1537611 pcs
Prenesi: BZX85C24 R0G.pdf
RFQ
BZX85C27 R0G
BZX85C27 R0G
Opis: DIODE ZENER 27V 1.3W DO204AL
Na zalogi: 1689732 pcs
Prenesi: BZX85C27 R0G.pdf
RFQ
BZX85C24-TR
BZX85C24-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 24V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C24-TR.pdf
BZX85C24_T50A
BZX85C24_T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 24V 1W DO41
Prenesi: BZX85C24_T50A.pdf
BZX85C24
BZX85C24
Opis: DIODE ZENER 24V 1W DO41
Prenesi: BZX85C24.pdf
BZX85C27-TAP
BZX85C27-TAP
Opis: DIODE ZENER 27V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C27-TAP.pdf
BZX85C22-TR
BZX85C22-TR
Opis: DIODE ZENER 22V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C22-TR.pdf
BZX85C22_T50A
BZX85C22_T50A
Opis: DIODE ZENER 22V 1W DO41
Prenesi: BZX85C22_T50A.pdf
BZX85C22_T50R
BZX85C22_T50R
Opis: DIODE ZENER 22V 1W DO41