BZX85C27-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX85C27-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C27-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 27V 1.3W DO41
Podatkovni listi: BZX85C27-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C27-TAP
Številka dela BZX85C27-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 27V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1618361 pcs Podatkovni list BZX85C27-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 27V Toleranca ±7%
Paket naprave za dobavitelja DO-41 Serija -
Moč - maks 1.3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena BZX85C27-TAPTB
BZX85C27-TAPTR
BZX85C27-TAPTR-ND
BZX85C27TAP
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms
natančen opis Zener Diode 27V 1.3W ±7% Through Hole DO-41 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 20V
Številka osnovnega dela BZX85C27
Podobni izdelki
BZX85C2V7-TR
BZX85C2V7-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 2.7V 1.3W DO41
Na zalogi: 1339775 pcs
Prenesi: BZX85C2V7-TR.pdf
RFQ
BZX85C24-TR
BZX85C24-TR
Opis: DIODE ZENER 24V 1.3W DO41
Na zalogi: 1650613 pcs
Prenesi: BZX85C24-TR.pdf
RFQ
BZX85C24_T50A
BZX85C24_T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 24V 1W DO41