BZX85C33_T50A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C33_T50A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C33_T50A
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 33V 1W DO41
Podatkovni listi: BZX85C33_T50A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C33_T50A
Številka dela BZX85C33_T50A Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 33V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5672 pcs Podatkovni list BZX85C33_T50A.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 33V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 35 Ohms natančen opis Zener Diode 33V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 23V
Podobni izdelki
BZX85C36-TR
BZX85C36-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 36V 1.3W DO41
Na zalogi: 918613 pcs
Prenesi: BZX85C36-TR.pdf
RFQ
BZX85C36-TAP
BZX85C36-TAP
Na zalogi: 919349 pcs
Prenesi: BZX85C36-TAP.pdf
RFQ
BZX85C33-TAP
BZX85C33-TAP
Opis: DIODE ZENER 33V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C33-TAP.pdf
BZX85C36
BZX85C36
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 36V 1W DO41
Prenesi: BZX85C36.pdf
BZX85C36 A0G
BZX85C36 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 36V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C36 A0G.pdf
BZX85C33-TR
BZX85C33-TR
Prenesi: BZX85C33-TR.pdf
BZX85C33 R0G
BZX85C33 R0G
Opis: DIODE ZENER 33V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C33 R0G.pdf
BZX85C30_T50R
BZX85C30_T50R
Opis: DIODE ZENER 30V 1W DO41
Prenesi: BZX85C30_T50R.pdf
BZX85C33 A0G
BZX85C33 A0G
Prenesi: BZX85C33 A0G.pdf
BZX85C33_T50R
BZX85C33_T50R
Opis: DIODE ZENER 33V 1W DO41
Prenesi: BZX85C33_T50R.pdf
BZX85C33
BZX85C33
Opis: DIODE ZENER 33V 1W DO41
Prenesi: BZX85C33.pdf
BZX85C36 R0G
BZX85C36 R0G
Prenesi: BZX85C36 R0G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika