BZX85C36-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX85C36-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C36-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 36V 1.3W DO41
Podatkovni listi: BZX85C36-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C36-TAP
Številka dela BZX85C36-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 36V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 919349 pcs Podatkovni list BZX85C36-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 36V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja DO-41 Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 1.3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena BZX85C36-TAPGICT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms
natančen opis Zener Diode 36V 1.3W ±5% Through Hole DO-41 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 27V
Podobni izdelki
BZX85C36
BZX85C36
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 36V 1W DO41
Na zalogi: 1188948 pcs
Prenesi: BZX85C36.pdf
RFQ
BZX85C36 A0G
BZX85C36 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 36V 1.3W DO204AL
Na zalogi: 2240234 pcs
Prenesi: BZX85C36 A0G.pdf
RFQ
BZX85C33_T50A
BZX85C33_T50A
Opis: DIODE ZENER 33V 1W DO41
Prenesi: BZX85C33_T50A.pdf
BZX85C39
BZX85C39
Opis: DIODE ZENER 39V 1W DO41
Prenesi: BZX85C39.pdf
BZX85C36_T50A
BZX85C36_T50A
Opis: DIODE ZENER 36V 1W DO41