ESD5Z2.5T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
ESD5Z2.5T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESD5Z2.5T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TVS DIODE 2.5V 10.9V SOD523
Podatkovni listi: ESD5Z2.5T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ESD5Z2.5T1
Številka dela ESD5Z2.5T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TVS DIODE 2.5V 10.9V SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5573 pcs Podatkovni list ESD5Z2.5T1.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 2.5V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10.9V
Napetost - razčlenitev (min) 4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 120W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-79, SOD-523 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 145pF @ 1MHz Številka osnovnega dela ESD5Z