ESD5Z3.3T5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
ESD5Z3.3T5G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESD5Z3.3T5G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD523
Podatkovni listi: ESD5Z3.3T5G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESD5Z3.3T5G
Številka dela ESD5Z3.3T5G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2188379 pcs Podatkovni list ESD5Z3.3T5G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.1V
Napetost - razčlenitev (min) 5V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 158W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-79, SOD-523 Druga imena ESD5Z3.3T5G-ND
ESD5Z3.3T5GOSTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.2A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 105pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose