FCI25N60N-F102
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCI25N60N-F102 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCI25N60N-F102
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 25A I2PAK
Podatkovni listi: FCI25N60N-F102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCI25N60N-F102
Številka dela FCI25N60N-F102 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 25A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21599 pcs Podatkovni list FCI25N60N-F102.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262)
Serija SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 216W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena FCI25N60N_F102
FCI25N60N_F102-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3352pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 74nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 25A (Tc) 216W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)