FCI25N60N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCI25N60N
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 25A I2PAK
Podatkovni listi: FCI25N60N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCI25N60N
Številka dela FCI25N60N Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 25A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4619 pcs Podatkovni list FCI25N60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262)
Serija SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 216W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3352pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 74nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 25A (Tc) 216W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)