FCPF13N60NT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCPF13N60NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCPF13N60NT
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 13A TO220F
Podatkovni listi: FCPF13N60NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCPF13N60NT
Številka dela FCPF13N60NT Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 13A TO220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36941 pcs Podatkovni list FCPF13N60NT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F-3 (Y-Forming)
Serija SuperMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 258 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 33.8W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1765pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 13A (Tc) 33.8W (Tc) Through Hole TO-220F-3 (Y-Forming) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)