FCPF16N60NT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCPF16N60NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCPF16N60NT
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V TO-220-3
Podatkovni listi: 1.FCPF16N60NT.pdf2.FCPF16N60NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCPF16N60NT
Številka dela FCPF16N60NT Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V TO-220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45619 pcs Podatkovni list 1.FCPF16N60NT.pdf2.FCPF16N60NT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F-3
Serija SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 199 mOhm @ 8A, 10V
Odmik moči (maks.) 35.7W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena FCPF16N60NT-ND
FCPF16N60NTFS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2170pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 52.3nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 16A (Tc) 35.7W (Tc) Through Hole TO-220F-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)