FQA140N10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQA140N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQA140N10
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 140A TO-3P
Podatkovni listi: FQA140N10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQA140N10
Številka dela FQA140N10 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 140A TO-3P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13412 pcs Podatkovni list FQA140N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-3PN
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 70A, 10V
Odmik moči (maks.) 375W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 285nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 140A (Tc) 375W (Tc) Through Hole TO-3PN Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)