FQA16N25C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQA16N25C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQA16N25C
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 17.8A TO-3P
Podatkovni listi: FQA16N25C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQA16N25C
Številka dela FQA16N25C Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 250V 17.8A TO-3P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4851 pcs Podatkovni list FQA16N25C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 8.9A, 10V
Odmik moči (maks.) 180W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1080pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 17.8A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-3P
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 17.8A (Tc)