FQA33N10L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQA33N10L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQA33N10L
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 36A TO-3P
Podatkovni listi: FQA33N10L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQA33N10L
Številka dela FQA33N10L Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 36A TO-3P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5132 pcs Podatkovni list FQA33N10L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 52 mOhm @ 18A, 10V
Odmik moči (maks.) 163W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1630pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 36A (Tc) 163W (Tc) Through Hole TO-3P
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FQA28N50_F109
FQA28N50_F109
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 500V 28.4A TO-3PN
Na zalogi: 5753 pcs
Prenesi: FQA28N50_F109.pdf
RFQ
FQA33N10
FQA33N10
Opis: MOSFET N-CH 100V 36A TO-3P