FQA34N20L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQA34N20L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQA34N20L
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 34A TO-3P
Podatkovni listi: FQA34N20L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQA34N20L
Številka dela FQA34N20L Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 200V 34A TO-3P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5670 pcs Podatkovni list FQA34N20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 17A, 10V
Odmik moči (maks.) 210W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 34A (Tc) 210W (Tc) Through Hole TO-3P
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 34A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FQA36P15_F109
FQA36P15_F109
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET P-CH 150V 36A TO-3P
Na zalogi: 4850 pcs
Prenesi: FQA36P15_F109.pdf
RFQ
FQA40N25
FQA40N25
Opis: MOSFET N-CH 250V 40A TO-3P
Na zalogi: 57092 pcs
Prenesi: FQA40N25.pdf
RFQ
FQA34N20
FQA34N20
Opis: MOSFET N-CH 200V 34A TO-3P
Prenesi: FQA34N20.pdf
FQA34N25
FQA34N25
Opis: MOSFET N-CH 250V 34A TO-3P
Prenesi: FQA34N25.pdf
FQA28N50_F109
FQA28N50_F109
Opis: MOSFET N-CH 500V 28.4A TO-3PN