FQL40N50F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQL40N50F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQL40N50F
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 40A TO-264
Podatkovni listi: FQL40N50F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
375 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQL40N50F
Številka dela FQL40N50F Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 40A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11398 pcs Podatkovni list FQL40N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264
Serija FRFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 460W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-264-3, TO-264AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 40A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-264
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRF3709L
IRF3709L
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 30V 90A TO-262
Na zalogi: 37658 pcs
Prenesi: IRF3709L.pdf
RFQ
HUF75333S3
HUF75333S3
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 55V 60A TO-262AA
Na zalogi: 4107 pcs
Prenesi: HUF75333S3.pdf
RFQ
FQL40N50
FQL40N50
Opis: MOSFET N-CH 500V 40A TO-264