FQL50N40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQL50N40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQL50N40
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 50A TO-264
Podatkovni listi: FQL50N40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQL50N40
Številka dela FQL50N40 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 400V 50A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5374 pcs Podatkovni list FQL50N40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 460W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-264-3, TO-264AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 210nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V natančen opis N-Channel 400V 50A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-264
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)