FQP50N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQP50N06
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 50A TO-220
Podatkovni listi: 1.FQP50N06.pdf2.FQP50N06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQP50N06
Številka dela FQP50N06 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 50A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69187 pcs Podatkovni list 1.FQP50N06.pdf2.FQP50N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 120W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena FQP50N06-ND
FQP50N06FS
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1540pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 50A (Tc) 120W (Tc) Through Hole TO-220-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)