FQP55N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQP55N06
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 55A TO-220
Podatkovni listi: 1.FQP55N06.pdf2.FQP55N06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQP55N06
Številka dela FQP55N06 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 55A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5140 pcs Podatkovni list 1.FQP55N06.pdf2.FQP55N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 27.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 133W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 55A (Tc) 133W (Tc) Through Hole TO-220-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)