MM5Z4V3T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z4V3T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM5Z4V3T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD523
Podatkovni listi: MM5Z4V3T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MM5Z4V3T1G
Številka dela MM5Z4V3T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4645 pcs Podatkovni list MM5Z4V3T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±7% Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena MM5Z4V3T1GOS delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 90 Ohms
natančen opis Zener Diode 4.3V 500mW ±7% Surface Mount SOD-523 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 1V
Številka osnovnega dela MM5Z4V3
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MM5Z4V7
MM5Z4V7
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD523F
Na zalogi: 5496 pcs
Prenesi: MM5Z4V7.pdf
RFQ
MM5Z4V3ST1
MM5Z4V3ST1
Opis: DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD523
Na zalogi: 5168 pcs
Prenesi: MM5Z4V3ST1.pdf
RFQ
MM5Z4V3
MM5Z4V3
Opis: DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD523F
Prenesi: MM5Z4V3.pdf
MM5Z4V3T1
MM5Z4V3T1