MM5Z4V7T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z4V7T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM5Z4V7T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD523
Podatkovni listi: MM5Z4V7T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM5Z4V7T1G
Številka dela MM5Z4V7T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1273287 pcs Podatkovni list MM5Z4V7T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±6.4% Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena MM5Z4V7T1GOSCT delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 4.7V 500mW ±6.4% Surface Mount SOD-523
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 2V Številka osnovnega dela MM5Z4V7
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MM5Z56V
MM5Z56V
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 56V 200MW SOD523F
Na zalogi: 5893 pcs
Prenesi: MM5Z56V.pdf
RFQ
MM5Z4V7T1
MM5Z4V7T1
Opis: DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD523