MTB30P06VT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTB30P06VT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTB30P06VT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK
Podatkovni listi: MTB30P06VT4G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MTB30P06VT4G
Številka dela MTB30P06VT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4181 pcs Podatkovni list MTB30P06VT4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 3W (Ta), 125W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena MTB30P06VT4GOSCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2190pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 30A (Tc) 3W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MTB30P06VT4
MTB30P06VT4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK