MTB50P03HDLT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTB50P03HDLT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTB50P03HDLT4
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 50A D2PAK
Podatkovni listi: MTB50P03HDLT4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MTB50P03HDLT4
Številka dela MTB50P03HDLT4 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 30V 50A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4701 pcs Podatkovni list MTB50P03HDLT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 25A, 5V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 125W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena MTB50P03HDLT4OSCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis P-Channel 30V 50A (Tc) 2.5W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MTB23P06VT4
MTB23P06VT4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET P-CH 60V 23A D2PAK
Na zalogi: 5960 pcs
Prenesi: MTB23P06VT4.pdf
RFQ
MTB206W119A-Q
MTB206W119A-Q
Proizvajalci: Panduit
Opis: TAG MKR BRASS DOG TAG 2.1 X 1.2"
Na zalogi: 69850 pcs
Prenesi: MTB206W119A-Q.pdf
RFQ
MTB50P03HDLT4G
MTB50P03HDLT4G
Opis: MOSFET P-CH 30V 50A D2PAK