NCP1012ST65T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1012ST65T3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC OFFLINE SWIT SMPS CM SOT223
Podatkovni listi: NCP1012ST65T3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1012ST65T3G
Številka dela NCP1012ST65T3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC OFFLINE SWIT SMPS CM SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119975 pcs Podatkovni list NCP1012ST65T3G.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8.5 V ~ 10 V Napetost - razčlenitev 700V
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Moč (Watts) 19W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
Izhodna izolacija Isolated Druga imena NCP1012ST65T3GOSCT
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop 65kHz Zaščita napak Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Delovni cikel 67% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 65kHz SOT-223