NCP1013AP065
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1013AP065 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1013AP065
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC OFFLINE SWIT SMPS CM OVP 7DIP
Podatkovni listi: NCP1013AP065.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1013AP065
Številka dela NCP1013AP065 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Količina na voljo 5954 pcs Podatkovni list NCP1013AP065.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8.5 V ~ 10 V Napetost - razčlenitev 700V
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 7-PDIP
Serija - Moč (Watts) 19W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Izhodna izolacija Isolated Druga imena NCP1013AP065OS
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Notranja stikala Yes Frekvenca - preklop 65kHz
Zaščita napak Over Load, Over Temperature, Over Voltage Delovni cikel 67%
natančen opis Converter Offline Flyback Topology 65kHz 7-PDIP Nadzorne funkcije -